PH Kamienna Góra w portfolio NGI

Do portfolio Newgate Inwestment dołączył nowy park handlowy. Jest to obiekt miejscowości Kamienna Góra, przy ulicy ul. Papieża Jana Pawła 10B.

Do obiektu prowadzi bezpośredni zjazd z drogi.Obiekt doskonale wpisuje się w potrzeby okolicznych mieszkańców, zapewniając dostęp do podstawowych kategorii zakupowych, takich jak artykuły spożywcze i drogeryjne oraz usługi. Obiekt znajduje się obok supermarketu Kaufland.

FAKTY I LICZBY

Rozbudowa Galerii w Zduńskiej Woli

Obiekt z portfolio Newgate Inwestment w Zduńskiej Woli został rozbudowany o nowy budynek, co powiększyło powierzchnię GLA kompleksu do 3 827 mkw.

Dzięki temu zabiegowi zwiększyła się liczba dostępnych sklepów do 8 (m.in. CCC, Martes Sport, Drogeria Natura, Kik, Pepco, czy RTV euro AGD i Tedi) oraz liczba miejsc parkingowych do 150.

Otwarcie Supermarketu Biedronka w PH Certe

Centrum Handlowe Certe wita nowego najemcę - Supermarket Biedronka.
Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce posiadająca 1900 sklepów w ponad 800 lokalizacjach. Pracując z ponad pięciuset polskimi producentami Biedronka oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, codziennie w niskich cenach.

Strony