Sklep TEDI nowym najemcą Outlet Białystok i PH Krosno

30 kwietnia 2021 r. do grona najemców Outlet Białtstok oaz Parku Handlowego w Krośnie dołączy sklep marki Tedi.

Sieć Tedi to ponad 2.400 sklepów w całej Europie, około 20.000 pracowników w 9 krajach - tym samym nasze założone w 2004 roku w Dortmundzie przedsiębiorstwo należy do wiodących firm w branży oferującej Klientom artykuły pierwszej potrzeby w każdym gospodarstwie domowym.

Sklep Żabka pozostaje w PH Cieszyńskiego!

Mały - wielki sklep Żabka pozostaje najemcą Parku Handlowego przy ulicy Cieszyńskiego w Gdańsku do roku 2026.

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Salon Discouterra w nowej odsłonie w Outlet Bialystok

Do grona najemców Outlet Białystok dołączył nowy salon Discounterra. Na powierzchni ponad 440 mkw. sklep oferuje asortyment z branży modowej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Disconunterra to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów i akcesoriów znanych marek odzieżowych. Wszystko w cenach do 80% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce. W ofercie sklep posiada takie marki jak: Gap, Mango, Bershka, Villa Clothes.

Strony